There are no translations available.


סוגי המים היעלים ביותר לדיאטה, שרפת שומן ושמירה על משקל

ניסיתם כבר אינספור דיאטות? אולי תחשבו על מים חיים מים שעברו טיהור מגנטי טבעי - מים ממוגנטים, טוענים מומחים רבים, מסייעים בפירוק רקמות שומניות עודפות ושוטפים שומנים מתוך מחזור הדם.

מה לא נעשה כולנו בשביל להוריד כמה ק"ג? אם אתם מוכנים לרעיונות לא שיגרתיים עדיף שתקראו את השורות הבאות: מחקרים שנערכו לאחרונה מצביעים על כך ששתיית מים ממוגנטים מים חיים המעושרים בצורה טבעית בחמצן תורמת לירידה במשקל .

מים ממוגנטים, טוענים מומחים רבים, מסייעים בפירוק רקמות שומניות עודפות, משחררים סתימות בוורידים ממרבצים של כולסטרול ומלח, ושוטפים שומנים מתוך מחזור הדם .

לאיכות המים שאנו שאנחנו שותים יש השפעה רבה על יכולת הגוף לשמור על משקלו. בספרו "מגנטים לבריאותך", כתב הד"ר לואיס דונט: "מים ממוגנטים מסייעים בשמירה על המשקל ובשיפור מערכת העיכול". ד"ר דונט העיד כי ביותר מ-100 מקרים בהם השתמשו מטופלים במים ממוגנטים, הוכחה השפעתם החיובית של מים אלה .

לדבריו, המים הממוגנטים מסייעים לחילוף החומרים בגוף, וכך הם מסייעים בפירוק רקמות שומניות עודפות. בדומה לדרך שבה מים ממוגנטים ממיסים הצטברות של מלחים על קירות של דודים, גופי חימום, צנרת ורדיאטורים, כך, הם מסייעים לשחרור סתימות בוורידים ועורקים ממרבצים של כולסטרול ומלח, ותורמים לאיזון מערכת כלי הדם .

תביא 10 כוסות מים חיים

השאלה החיונית לבריאותינו: כמה כוסות מים ביום צריך לשתות בכדי להוריד במשקל? ובכן, ככל שמשקל הגוף גבוה יותר, כך נדרשים מים רבים יותר לצורך חילוף החומרים .

אם משקל הגוף נורמלי, נדרשות שמונה כוסות ביום. אם משקל הגוף גבוה מהנורמלי, נדרשות יותר משמונה כוסות מים ביום .במחקרים שונים נמצא כי ככל שמרבים בשתיית מים, כך פוחתת כמות השומן בגוף .

הכבד פועל כ"מסננת" רעלים, תוך שימוש במים והיעזרות בכליות. אם המים שאנו שותים מכילים כימיקלים כגון כלור, עופרת, או חומרים מזהמים חקלאיים פוספטים או תעשייתיים , אזי מרבית יכולות הכבד מבוזבזות על סינון החומרים המזהמים, במקום לסיוע בהפיכת השומן לאנרגיה (לא מומלץ להשתמש בסיליפוס לטיפול באבנית, סיליפוס כדורי דמוי זכוכית לטיפול באבנית הם פוספטים P2O5 ) .

כך, השומן מצטבר בגוף ומתווספים קילוגרמים. מחקרים רבים הראו, כי קיים קשר בין צריכת מים עם כלור לבעיות תפקוד בלוטת התריס, בעיה המובילה לעלייה במשקל .

מים חיים - מים ממוגנטים יכולים לסייע לנו באיזון משקל הגוף, על ידי כך שהם שוטפים שומנים מתוך מחזור הדם. אם נתחיל לשתות שלושה ליטר מים ביום, משקל הגוף שלנו יעלה בימים הראשונים, אך לאחר מכן, יתחיל לרדת. המים שוטפים את הלכלוך מתוך הגוף ומייעלים את חילוף החומרים. כך, הם עוזרים להמיס שומן ומעודדים ירידה במשקל .

כל תוכניות ההרזיה מבוססות על הפחתת צריכת קלוריות והגברת קצב חילוף החומרים, כאשר את שני התהליכים ניתן להשיג תוך שתיית מים נקיים ובריאים .

מחקרים שונים הציעו המלצות נוספות: רצוי לשתות מים פושרים (שאינם חמים ואינם קרים), שכן אלה המים הטובים ביותר להמסת השומן. בנוסף, מים רגילים פועלים מהר יותר ממים צבועים או ממי-סודה. עוד נמצא, כי מים חיים, מים ממוגנטים יעילים יותר ממים רגילים ומסייעים טוב יותר לתהליך שריפת שומנים עודפים בגוף .

רוצים לדעת עוד על מים חיים - מים ממוגנטים?

 

הלקוחות שלנו מרוצים

"היה כדאי להשקיע במערכת מים חיים, המערכת מונעת הצטברות של אבנית
על הזכוכית במקלחת, מבטלת את טעם הכלור ומשפרת את טעם המים, מי מעיין טבעי "
פרופ' לינה בין דור כימאית,
מדענית וחוקרת מים, מומחית לגבישים מאוניברסיטת
ירושלים
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"פשוט מדהים!
אין יותר טעם וריח של
פלסטיק וכלור מהמים".
עו"ד ריצ'רד לוטי קניין רוחני,
סביון

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"המים ממש טעימים,
המים החיים משמשים בקליניקה לניקוי הגוף מרעלים".
ד"ר פנינה בר סלע -
התחדשות המרכז לבריאות
טבעית לניקוי הגוף והנפש
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"אין יותר טעם של כלור וריח לא נעים מהמים,
טעם הקפה והתה משובח ביותר".
קיבוץ שדה בוקר, חדר אוכל